Signatures 1.1 > One direction, Fabulous

21. září 2013 v 13:10 | Evee. |  Signatures.
Sweetiiiiiieees :33
Hi^^ Jsem tu, jak asi vidíte. Musím říct, že mi je momentálně krásně, i přesto, jak jsem unavená. :') H. do školy včera přišel a prostě jsem z toho měla dobrý pocit. Teda doufám, že i pořád mám. A pak prostě This is us. Oh God. Jsem fakt ráda, že jsem na to šla a vůbec, ale totálně vůbec, toho nelituju. Bych na to šla znova. A znova. Musím si to potom stáhnout, protože... tolik jsem se nenasmála u filmu už dlouho. A to to má být dokument. Uvědomila jsem si, kolik pro mě těch pět pakoušů znamená.. a strašně moc. :') Liam ve 3D mě zabil totálně moc. Zayn taktéž a vlastně všichni. Prostě... argh.
A s Luckou u mojí babičky to bylo taky kouzelný. Kecaly jsme strašně dlouho a zkoušely si babičiny a tetiny a všech svatební a taneční šaty, co jsme našly. Ach jo, bylo to dokonalý :')

Teď tu mám šest signatur s našima klukama ^^ Upřímě se mi hodně líbí, ale je to jenom těma fotkama, protože jsou totálně assdlfkd :'33 Oni. jsou. tak. jebatelný. A snad se signatury líbí, protože.. já jsem s nimi v tento fest deštivý den spokojená. :D :)
Hazza je pro mou drahou Murphy, protože se jí omlouvám, že jsem ten dopis ještě neposlala -.- já jsem tak líná k tý schránce na náměstí dojít... promiň, zlato :(
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Murphy Murphy | 21. září 2013 v 16:55 | Reagovat

Awww zlato, děkuju :'* Ty signatury jsou víc než dokonalý ... vážně dokonale úžasný :'3 A děkuju moc za Hazzíka a na ten dopis se těšííííím!
A áno ... This is Us je nejdokonalejší a mám z toho úplně stejný pocit jako ty! Jsem ráda, že jsi to už viděla :'3 Protože to vážně stojí za to ... miláčci :'3
A jsem ráda, že jsi Happy ... a že tě mám :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama