Love by accident, part 3

15. května 2013 v 20:15 | Evee. |  Love by accident.
Evee se jde pokusit sepsat další díl :3 Doufám, že se bude líbit a vy tu zanecháte koment :) Včera mě napadlo, že vám spíš napíšu, jak to cítí Niall. Ne jako z jeho pohledu, ale jak to probíhalo, když s ní telefonoval. No, přečíst a pochopíte :D
Děkuji^^


Niall si ani neuvědomoval, co jeho výkřik způsobil. Kdyby viděl situaci, která nastala v Acaciiném pokoji, určitě by zčervenal a naplno se rozesmál. A poté by se určitě roztekl nad Acaciinou krásou. Samozřejmě, že si k hlasu přiřadil někoho roztomilého, ale tohle by určitě nečekal. Ani koutkem mysli netušil, že Ac je skoro jako on. Byli si tak podobní. V tolika věcech.

"To bylo trošku... trapný... promiň." omluvil se a na křesle se narovnal. Jablko v dlani si pootočil a poté se do nazelenalého ovoce zakousl. 'Trhl' zuby a ruku zase narovnal do původní polohy. Zatímco spokojeně přežvykoval a čekal, až se ze zařízení v jeho dlani ozve onen příjemný hlas, Acacia - a již i Nicki - kolem sebe máchaly rukama a jen ztěží zadržovaly nadšený křik. Přeci jen to pořád byly fanynky.

"No, eh... v-vůbec. T-teda...Nicki tě zdraví!" ozvalo se nakonec a Niallovi se znovu přes rty prodral pobavený smích. Líbilo se mu její chování, jaksi ho... přitahovala. A to ji ani neznal.

"Hádám, to je ta kamarádka? Řekni ji, že ji zdravím a že jsem rád, že jste mi zavovaly. Nudil jsem se." sám pro sebe se usmál a ještě pohodlněji se rozvalil na křesle. Nejprve se ozvala rána a pak tichá nadávka. Nechápavě a opět pobaveně nakrčil obočí a s úsměvem na rtech poslouchal, jak si dvě nejlepší kamarádky něco šeptem tajně špitají. To ani nevěděly, že je Niall slyšel. Ale nechal je být a jen je tiše poslouchal. Jejich rozhovor o tom, jestli se jim to jenom zdá a kdo uklidí kakao.
Až po chvíli si uvědomil, že z toho vzniká 'hádka', která nakonec stejně skončí polštářovou či lechtací bitvou. A ta nakonec objetím. "Dámy?"

Nejprve se ozývalou douhou dobu šumění značící ticho, až si Niall myslel, že ho opustily. Ale pronikavý hlas blondýnky ho ale přivedl k jiným myšlenkám.
"Nicki tě taky zdraví. Rozlila kakao, je to pako..." mezitím co se odmlčela, k Niallovi dolehl hlasitý výkřik propletený se smíchem, který vydala brunetka. "... A jak se máš Nialle?" po debatě s Nicol se Acacia uklidnila a snažila se nemyslet na to, že mluví s Niallem. Opět.

Niall přemýšlel, jestli má doopravdy říci to, co měl na srdci. Nebylo by to moc brzo? Nelekla by se? - pobíhalo mu hlavou. Nakonec to ale přeci jen udělal a zeptal se.
"Super... jen... chtěl bych tě víc poznat, přeci jen, jsi fanynka a máte možnost nás vidět. Nechtěla byses někdy sejít?"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Murphy Murphy | 15. května 2013 v 20:20 | Reagovat

Miluju to ... jak některá slova píšeš kurzívou :') a miluju tvůj styl psaní .. je to prostě něco jinýho, než co znám. A jen tak btw. čímto, že tak dobře popisuješ to, jak Niall jí jablko? Ty víš, jak to myslím :'D ... už se těším na další díl :*

2 ana--horan ana--horan | 15. května 2013 v 20:23 | Reagovat

:'O Are you kidding me?! :'O This is perfeeeect! :3 teším sa na ďalší diel :3

3 N.Horan N.Horan | Web | 17. května 2013 v 10:45 | Reagovat

Nejlepší ;)

4 Kája Kája | 19. května 2013 v 3:05 | Reagovat

úžasný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama