Love by accident, part 2

11. května 2013 v 16:04 | Evee. |  Love by accident.
Tak jo, s menším spožděním jdu psát. Musela jsem si - a ráda - na sebe vzít ty šaty a té jedné kamarádce mamky,
kterou naprostot miluju se předvíst :D A jop, prý mi to sluší :3
No, tak já se jdu pokusit psát :) Hope you like it :3 Ale je to strašně divný, warning! :/


V místosti nastalo ticho a obě jen nevěřícně zíraly na mobil mezi nimi, ze kterého se ozívalo šumění na znamení ticha.
Ale to šumení, jim tolik známý a obdivovaný, hlas přerušil. "Haló? Je tam někdo? Nehrajte si semnou, slyším váš dech." zasmál se blonďák, který v jedné ruce svíral mobil, v druhé jablko a spokojeně seděl na pohodlném křesle.

Nicki popostrčila mobil blíže k Acacii a prudce pokývala hlavou na znamení, že má něco říct. "Cokoliv." dodala tiše a černý samsung ji podala do dlaně.

Bloncka ale vůbec nevěděla, co říci. Během pár sekund, které pro ni byly jako hodiny, přeci jenom něco plácla.
"Chcete, ehm, mladý neznámý pane, pizzu?"
Osoba naproti ní vyprskla smíchy a i přestože se snažila nesmát, se jí nedařilo. Nebyla jediná; i Niallovi se z hrdla dral uvolněný a pobavený smích. "Pizzu?" smál se.

Acaciiny tváře nabraly narůžovělou barvu a ona si povzdechla. Měla jedinou možnost si popovídat se svým idolem a takhle to pokazila. "No.. pizzu... ?" zarazila se a následně se plácla do čela. Nicki se již snažila sklidnit, ale místo toho, aby své kamarádce pomohla, ji jen se silným pobavením pozorovala. "Bože, já jsem taková kráva..." zamumlala si pro sebe, ale i přesto ji osoba na druhé straně slyšela.

"Nejsi, jsi... vtipná a zníš roztomile." to by nebylo One directionské irské zlatíčko, aby dívce nepolichotilo. Teď to už Acacia nevydržela a radostně vypískla. Její idol o ní řekl, že je vtipná a roztomilá! Srdce ji bušilo tak moc, že ho musel i Niall slyšet. A proto se znovu hlasitě zasmál, přišlo mu to sladké.

"Promiň." omluvila se mu Acacia a zhluboka vydechla. "Nechtěly, teda... chtěly jsme ti zavolat, ale nenapadlo nás, že budeme mít tu čest mluvit s někým, kdo je našim obrovským idolem!" konec věty již šťasně vykřikla. Nicki přišla sms od jejího přítele, takže jejich rozhovor vlasně už vůbec nevnímala. Počítala, kolik ji Cristiano poslal srdíček.

"Takže mě znáš? Kde jste sebraly mý číslo?" zeptal se pobaveně Niall. Vůbec mu nevadilo s Ac telefonovat, líbil se mu její milý hlas a povaha. Už jenom z tohodle hovoru.

"Heh... no.. našly jsme ho. Asi někomu někde vypadlo, chtěly jsme si z někoho udělat srandu a jak jsem řekla, nenapadlo nás, že to budeš ty." odpověděla mu. Již se uvonila a snažila se nemyslet na to, že je to ten Niall Horan z One direction.

"Tak to je štěstí pro nás pro oba, ne? Jak se vlastně jmenuješ?" Niall byl pěkně zvědavý. Přišla mu jako velmi příjemné děvče a líbilo se mu, že to není ta uječená fanynka. A oceňoval už to, že si na nic nehraje. Tedy doufal.

"Acacia. A jak s-s..." když chtěla pokračovat, přerušila ji její mamka, která se objevila ve dveřích jejího pokoje. Rukou naznačila, ať ten hovor ukončí, že s ní potřebuje mluvit. Nicki si ani jedné nevšímala, svůj zrak neustále upírala na displej telefonu. "Já už budu muset končit ráda jsem si s tebou popovídala, ale stejně máš určitě moc práce, jsi přece můj idol, teda zpěvák a ještě kluci a já už musím a-." snažila se vymluvit i přesto, že se jí hovor vůbec nechtěl ukončit. Niallův naléhavý hlas ji ale přerušil. Když slyšela to, co řekl, nevěřila vlastním uším.

"Nikam nechoď, potřebuju tě ještě slyšet!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pretty Liar Pretty Liar | Web | 11. května 2013 v 17:44 | Reagovat

Och! Dokonalý!
Hele napíšeš mi sem to číslo?:OO
Muechechééé:DD

2 Murphy Murphy | 12. května 2013 v 18:25 | Reagovat

[1]: To číslo bych taky brala^^

A jinak Evee, je to dokonalý ... miluju tvůj styl psaní, slova který používáš ... jak skládáš věty a jak některá slova nebo věty dáváš kurzívou ... má to styl a já ho miluju ^^ :*

3 Kája Kája | 19. května 2013 v 2:57 | Reagovat

dokonalá pvídka prostě úžasná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama